Gelin olmak ve sevdiği kişi ile hayatını birleştireceği o özel anı yaşamak her genç kızın hayalidir. Farklı tasarım ve modellere sahip olarak dikilmekte olan gelinlikler her hayalin içerisindeki tasarımlara uyum sağlayabilmektedir. Bu özel günde gelinler gecenin prensesi olarak nitelendirilmekte ve mükemmel bir gece gibi mükemmel bir görünüme de sahip olmayı hayal etmektedir. Sen de 2019 yılı gelinleri arasında yer alıyorsan bu yazımız sorularının cevabı için tam sana göre. Gelinliğini seçtin peki ya saçların? Bu özel gece saç ve makyaj da gelinlik kadar önem taşımaktadır.

2019 Gelinleri Sadelikten Yana

2019 yılında abartılı gelin topuzlarının tam aksine sade ve şık modeller ön plana çıkıyor. Topuzlara ilave edilen taçlar yerini artık çiçeklere bırakarak gelinlere hem daha romantik hem de daha sade ve şık bir görünüm kazandırılıyor. Ayrıca 2019 yılı gelinlerinde kısa saç modası da ön plana çıkmakta ve kısa saçlı gelin adayları için de pek çok model seçeneği yer almaktadır.

Gelin Topuzunuzda Çiçeklere Yer Verin

2019 yılı gelin saçı modellerinde artık taçların yerini çiçeklere bıraktığından bahsetmiştik. Saçlarınızın arasına minik çiçekler serpiştirebileceğiniz gibi aynı zamanda büyük ve daha göz alıcı çiçekler ile de hoş bir görüntü ortaya çıkacaktır. Hem sadeliği hem de özgür ruhu temsil eden 2019 çiçekli topuz modellerine bayılacaksınız.