İlkbahar aylarına girmek üzereyiz. Eee yazın yaklaşması ile de merak edilen saç modelleri konusu açılmaya başladı. Bu yıl göreceğimiz saç modelleri oldukça ilgi gören stiller olacak. Özellikle doğallığı seven ve doğallıktan yana olan genç kızlar için bu yıl şanslı geçecek. 2019 saç modelleri arasında aslında her zaman gördüğümüz fakat ilgi çeken tarzlar karşımızda olacak. Peki, 2019 ilkbahar yaz saç modelleri arasında nasıl seçimler var. Gelin birlikte göz atalım.

Saç Modelleri

Bu sezon saç modelleri arasında dağınık topuzlar, doğal saç modelleri, saçı kulak arkasına atmalar derken doğal saç modellerinin ön planda olacağını anlayacaksınız. Daha bunun gibi birçok sade model yaz aylarında karşımıza çıkacak. Saçları bu sezon rahat bırakıyor, fazla uğraşmıyoruz.

Demek istediğim bu yıl doğallıktan yana saç modelleri ön planda olurken, umursamaz bir tarz, hem de jet saç modelleri ön planda. Gelin bunları maddeler şeklinde inceleyelim.

  • Bu sezon saçları kısacık kestirerek değişik ve ferah bir görünüm elde ediyoruz.
  • Geçen yıllardan aklımızda kalan saçları arkaya ıslak tarama ve yatırma modellerini hatırlıyorsunuzdur. Bu sezon yine sık göreceğimiz saç modelleri arasında yer alıyor.
  • Dağınık topuzlar romantik olmak isteyen bayanlar için bu yılın tercihleri arasında.
  • Bebe perçem deyince akla gelen kısacık saç modelleri görmeye hazır olun.
  • Flörtöz pembeyi geçmek istemedim. Bu yıl göreceğimiz saç renkleri arasında flörtöz pembe yer alıyor.