Gece elbiseleri bayanların güzelliklerini artıran nitelikte kıyafetlerdir. Özel günlerde, davetlerde, düğünlerde giyinmeyi tercih ettiğimiz gele elbiseleri arasında kadife gece elbisesi bu yıl trend tasarımlar arasında yer alıyor. Birçok kişinin hayalinde gece elbisesi olarak kadife tercih etmek vardır. 2019 kadife gece elbisesi modelleri yeni sezonda en çok tercih edilen kıyafetler arasında yer alıyor. Özellikle ışıltılı ve gösterişli olmak isteyenlerin vazgeçilmez tercihleri arasında kadife elbise modelleri var. Peki, bu yıl sık karşılaşacağımız kadife elbiseler, nasıl kombinleniyor.

Sizin de bu yıl kesinlikle kıyafet dolabınızda bir kadife elbise yer alması gerekiyor. İster uzun bir elbise olarak ister kısa elbise olarak tasarlanabilecek kadife elbiseler, renkleri ile de ilgi çekiyor.

Kadife Elbise Modelleri

Kadife elbise modelleri arasında bu yıl bir birinden şık tasarlanmış modeller yer alıyor. Simetrik, asimetrik kesimlerin yanı sıra sırtı açık modeller, straplez tasarımlar da yer alıyor. Kadife elbise modelleri arasında sizin de ilginizi çekecek tasarımlar yer alabilir.

Gelelim kadife elbiselerin kombinlenmesine, bu sezon kadife elbise tercihi yaparken zaten te parça olduğu için çok uğraşmayacaksınız. Altına uyumlu şık bir ayakkabı ve elmas ve pırlanta tarzında bir kolye takımı sizi şık göstermeye yetecek. Sizin için galerimizde görsel olarak kadife elbise kombinleri hazırladık. Göz atarak kendi tasarımınızı yapma şansına sahip olabilirsiniz.