Her genç kızın hayalinde yatan şık bir gelinlik modeli vardır. Prenses modelde bir gelinlik de bu hayallerden biri elbette. O özel günün heyecanı ve neşesi içinde şık bir görünüme sahip olmak istersiniz. İstediğiniz gelinliğin içinde prensesler gibi süzülüp, karşınızda ki partnerinizle dans etme hayali gelir akla.

2019 yılında bu hayali gerçekleştirmek için bir birinden ünlü modacılar gelinlik modelleri hazırladı. Biliyorsunuz ki kesim olarak birçok gelinlik çeşidi var. A kesim, prenses kesim, lazer kesim, 3 boyutlu gelinlikler derken bembeyaz bir rüya içinde kayboluyor insan.

Prenses Kesim Gelinlik

Prenses gelinlik denilince akla hemen masallardaki prenseslerin giyindiği kabarık kıyafetler geliyor. Doğru tahmin ediyorsunuz. Bel kısmından hemen sonra kabarık olan gelinliklere prenses gelinlik adı veriliyor. Genelde genç kızlar bu modeli hayal etse de, kısa boylu bayanları daha uzun gösterdiği için kısa boylu gelin adayları tercih ediyor.

2019 prenses gelinlik modelleri bir birinden şık tasarımları ile sizlere sunulurken, aralarında kaybolmamak ne mümkün. Bu yıl düğünde en şık gelin olmak için prenses gelinlik modelleri arasından tercih yapabilirsiniz. Tesettürlü bayanlarda son zamanlarda prenses gelinlik modellerini tercih etmeye başladı. İsteğin çok olması üzerine ünlü modacılar bir birinden şık tesettürlü prenses gelinlik modellerini de beğeniye sundu. Bu yıl düğününüz varsa sizde prenses gelinlik giyerek hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.