2019 yılında her yıl olduğu gibi kot kıyafetler tercih ediliyor. Her zaman rahat bir şekilde giyinmek için tercih ettiğimiz kot kıyafetler aynı zamanda spor oluşu ile de ilgi topluyor. Bu yıl sokak modasında kot kıyafet tercihi yine oldukça fazla görünecek. Bay ve bayanlar için hazırlanmış değişik kot çeşitleri mağazalarda yerini almaya başladı. Geçen yılın gölgesinden kurtulmayarak bu yılda yırtık modası ön planda.

Bayanların rahat bir şekilde giyebileceği kot elbiseler, şortlar ve daha birçok kot değişik şekilde kombinlenerek yıla damgasını vuruyor. Peki, bu yıl kot kombinleri nasıl olacak?

Kot Kıyafet Kombinleri

Kot pantolon, elbise, şort, ceket nasıl kombin etmek isterseniz isteyin oldukça şık görünenizi sağlayacak parçalar, hepsini bir arada görmek yerien değişik şekillerde kombinlenen kot kıyafetler bu yıl çok konuşulacak. Örnek verecek olursak geçen sezonun gölgesindeyiz diye yukarıda belirtmiştik. Bu yılda yırtık modasına uygun bir şekilde tercih edeceğiniz kot pantolon üzerine sade veya ilgi çeken yazıları ile tişört seçimi yapabilirsiniz. Oldukça spor ve şık görünen bu kombin sokak modasına damgasını vuracak.

İster topuklu ayakkabı ister spor ayakkabı ile tercih edebileceğiniz kot pantolon kombinleri arasında değişik seçimler yapabilirsiniz. Gömlek, bluz veya tişört seçimi size kalmış.

Gelelim kot elbise seçimi kot elbise seçtiğimizde zaten ana kombini yapmış oluyorsunuz. Değişik aksesuar çeşitleri ile kombininizi tamamlamak size kalmış.