Bayan her zaman şık olmayı hedefler ve giyinirken buna özen gösterir. Spor giyimde fazla şatafat ve gösteriş yoktu eski zamanlarda. Artık spor giyimde bile şık olmamıza yardımcı olan tasarımlar mevcut. Kadife eşofman takımlarından tutun, kot pantolon kombinleri bile oldukça şık olabiliyor. Yeter ki şık olmak isteyin ve kombinlerinizi doğru yapın.

2019 yılında bir birinden şık spor kıyafetler defileler ile gösteriye çıktı. Bu yıl yine gösterişli bir yıl olmaya hazırlanıyor. Bir birinden şık spor tasarımlar bayanların beğenisine sunuldu. Özellikle yaz aylarında o kadar şık kombinler göreceğiz ki, spor mu yoksa fantezi giyim mi karıştırabilirsiniz.

2019 Spor Giyim

Yeni yıla giriş yapar yapmaz bir birinden şık tasarımlar ortaya çıktı. Bayanlar artık spor giyinirken bile şık olmayı başaracak. Pullu eşofman takımları, kot slopetler, hatta etek giyinirken bile spor olabileceğiz. 2019 spor giyim üzerine birden fazla kombin örneği sunuyor. Gelin nasıl kombinler yapabiliriz bir göz atalım.

  • Bu yıl kot etekler ile tişört kombinleyebiliriz.
  • Kot pantolonlarla şık tasarlanmış gömlekler.
  • Tişörtlerin üzerinden giyilen slopet pantolonlar.
  • Sıfır kol bluz modelleri ile kot pantolon kombinleri

Daha aklınıza gelebilecek spor kıyafetler ile bir birinden şık kombin yapmanız mümkün. Spor ayakkabılarda bile o kadar şık tasarımlar var ki göz alıcılığı ile sizleri de cezbetmeye hazır.