Gelinliğe farklı bir boyut kazandıran 3 boyutlu gelinlik modelleri, son zamanların en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor. İlk önce 3 boyutlu gelinlik ne demek ona bir göz atalım.

3 boyutlu gelinlik, normal bir gelinliğin üzerinde çiçek ve kelebek desenler bulunması ve bunun sadece tülün içinde bulunmayıp, dışarıdan net bir şekilde boyutları görünmesidir. Şöylede söyleyebiliriz, sanki gelinliğin üzerine çiçekler ve kelebekler konmuş gibi.

Gelin adayları tarafından son zamanlarda en çok tercih edilen gelinlik modelleri arasında yer alıyor. Böyle olunca ünlü tasarımcılar tarafından yoğun bir şekilde 3 boyutlu gelinlik tasarımları çıkarılıyor.

3 Boyutlu Gelinlik Modelleri

3 boyutlu gelinlik denilince akla kabarık veya düz kesim diye bir tabir gelmesi mümkün değil. 3 boyutlu olarak birçok model tasarlanmaktadır. Çünkü 3 boyutlu istiyoruz diye illa kabarık bir model olmak zorunda değil. 3 boyutlu gelinlik modelleri arasında, a kesim, kabarık, prenses kesim, balık model olarak birçok tasarım bulunmaktadır. Bu sizin tarzınıza ve isteğinize bağlı olarak gelinlikçiniz tarafından gösterilmelidir. Bu tasarımlar genellikle doğallıktan yana olanların tercih ettiği tasarımlardır. Bir de kır düğünü yapıyorsanız kesinlikle 3 boyutlu gelinlik tercih ederek şahane bir akşam geçirebilirsiniz.

Gelinlik modelleri arasında en şık tasarımlardan biri olan 3 boyutlu gelinlik tasarımları için size galeri hazırladık. Galerimiz içinden göz atabilirsiniz.