Bayanların vazgeçilmez kıyafetlerinde biri gömleklerdir. Özellikle çalışan bayanlar gömlek içinde kendilerini daha rahat ve şık hisseder. Bu yıl yine gömlek modelleri arasında ekose tarzı gömlek oldukça trend hale geldi. Eskiye dönüş yapılan modeller arasında ekose gömlek trendi yer alıyor. Ekose gömleğin çok değişik bir tarzı var. İster spor şekilde ister fantezi tarzda kombinlemeniz mümkün oluyor. Bu nedenle mutlaka kıyafet dolabınızda yer alması gereken parçalardan bir tanesi diyebiliriz. Bir birinden şık ve gösterişli kombinler yapmanıza yardımcı olan ekose gömlekler farklı renkleri ve çeşitleri ile sizleri bekliyor.

Ekose Gömlek Kombinleri

Ekose gömlek 2019 yılında en trend kıyafet parçaları arasında yer alıyor. Bu yıl ekose gömlek nasıl kombin yapmalı diye düşünmenize bile gerek yok. Çeşitli renklerde karşımıza çıkan ekose gömlek bir birinden şık kombinler yapmanıza yardımcı olacak. Gelin nasıl kombinler yapabiliriz bir göz atalım.

  • Ekose gömlek Jean modelleri ile kombinlenerek spor bir kombin yapma imkanına sahip olabilirsiniz.
  • Ekose gömlek ile hiç etek kombinlemeyi düşündünüz mü? Ekosenin altına muhteşem bir deri etek veya kot etek oldukça şık bir görünüme sahip olacaktır.
  • Yine ekose gömlek ile kot şort, siyah beyaz bir ekose ile de beyaz bir pantolon oldukça şık olacaktır.
  • Mini eteklerle de kombin edebileceğiniz ekose gömlekler şık aksesuarlarla da daha güzel görünüm elde edilebilir.