Geçmiş zamanlarda çok kullanmadığımız bir renk olabilir. Fakat bu yılın trend renkleri arasında mint yeşili bulunuyor. Bu sezon her yerde mint yeşili ile karşılaşma ihtimalini bulunuyor. Kıyafet dolabını renklendirecek bu trend ile sizde kendi kombinlerinizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda mint yeşili canlılık, tazelik ve deniz meltemi anlamına gelir. Cesaretin ve asaletin rengi diye de tabir edebiliriz.

Eşsiz bir gösterişe sahip olan mint yeşili farklı renlerde kıyafetler le de kombin yapılabilir. kendisi pastel bir renk olduğu için, diğer pastel renklerle de kombin yapılır. Pastel renklerden pembe, beyaz, bej ve lavanta rengi mint rengi ile uyumlu bir renktir.

Mint Yeşili Kıyafet Kombini

Bu yıl siyah elbise yerine farklı bir renk arayışı içinde iseniz mint yeşilini tercih edebilirsiniz. Ya da beyaz bir pantolon üzerine mint yeşili bir gömlek, bluz oldukça şık görünecek.

Sadece bunlar değil ana kıyafetleriniz farklı renk olsa da ceketinizi mint yeşilinden yana kullanarak muhteşem bir kombin yapabilirsiniz. Mint yeşili kombinleri arasında pembe ve metalik altın rengi de uyumlu kombin yapmanıza yardımcı olacak renklerdendir.

İsterseniz günlük kombinlerinizde, isterseniz özel günleriniz de trend olan mint yeşili ile kombin yaparak sizde ortama canlılık katabilirsiniz. Sizin için kombin örnekleri hazırladık. Galerimiz içinden sizde nasıl kombinler yapabileceğiniz hakkında örnekler alabilir, kendinize kombin yapabilirsiniz.