2019 sokak modasında bu yıl sık göreceğimiz renklerden biri de turuncu oluyor. Etrafa canlılık ve renk katacak olan turuncu renkli kombinler sizin de kıyafet dolabınızda yer alması gerekiyor. Aynı zamanda turuncu canlılık, mutluluk ve huzur katan bir renk olduğu için bu yaz oldukça renkli geçecek diyebiliriz. Pozitif enerji saçan bir renk olması ile de insanların neşesine neşe katacak.

Günlük giyebileceğiniz renkli kombinler arasında 2019 turuncu kıyafetler yer alacak. Özellikle ten rengine uyum sağlayan kişilerde şık bir görünüm kazandıracak. Turuncu renk ile bir birinden şık kombinler yapmanız mümkün.

Turuncu Renkli Kombinler

Turuncu renk her renge nerede ise uyumlu olduğu için kombin yapmakta zorlanmayacaksınız. Özellikle Jean pantolonlar ile oldukça şık kombinler yapmanız mümkün. 2019 turuncu kombinler arasında mini etekler ile de şık kombinler göreceğiz.

Sadece bununla sınırlı değil, bir birinden şık turuncu elbise modelleri bu yıl hayatımıza renk katacak. İsterseniz tek bir parçada turuncu kullanarak farklı renklerde de kombin yapabileceksiniz. Siyah beyaz bir elbise üzerine, deri turuncu bir ceket giyinmek gibi.

Portakal çiçeği festivalinde görmeye alıştığımız turuncu kıyafetleri bu yıl ülkenin dört bir yanında görmeye hazır olun. Portakal çiçeği festivalinde ki o turuncu görünümün ülkenin dört bir yanında görmek dileği ile aşağıda ki hazırladığımız fotoğraf galerisine göz atabilirsiniz.