Bahar aylarının yaklaşması ve güneşin iyiden iyiye kendini göstermesiyle birlikte hanımlar 2019 yılı güneş gözlükleri modelleri arasında seçim yapmaya başladı bile…

Geçtiğimiz yıldan daha farklı ve daha özgün modellerde karşımıza çıkan 2019 güneş gözlükleri hanımların kıyafetlerinin tamamlayıcısı olduğu gibi aynı zamanda gidilen mekana göre farklılaşan modeller, günlük kullanım için uygun olan güneş gözlükleri modelleri gibi farklı trendlerde karşımıza çıkıyor ve hanımların beğenisine sunuluyor. İşte, 2019 yılı güneş gözlüğü modelleri…

Güneş Gözlüklerinde İnce Görünümler Ön Plana Çıkıyor

Geçtiğimiz yıllarda kalın çerçeveli ve yüzün neredeyse tamamını kaplayan güneş gözlükleri yerine bu yıl ince görünümlü, kaşları kapatmayan ve sadece göz çevresini kaplayan güneş gözlükleri geliyor.

2019 yılı güneş gözlükleri modelleri arasında siyah camlı gözlükler ön plana çıksa da kahverengi, sarı, mavi ve yeşil renkteki gözlükler de hanımların en çok tercih edeceği tasarımlar arasında yer alıyor.

Şeffaf Camlı Güneş Gözlükleri

Şeffaf görünümde olmasına karşın güneş ışınlarından koruyan ve görüş açısında hiçbir engel teşkil etmeyen şeffaf camlı güneş gözlükleri kapalı ortamlarda da tercih ediliyor. Hanımlar için 2019 yılı güneş gözlükleri modasında en çok tercih edilecek modellerden biri olacak şeffaf camlı güneş gözlükleri her kombine uyum sağlayacak ve oldukça da şık görünümler kazandıracak.

Sarı Camlı Güneş Gözlükleri Bu Yıl da Trendler Arasında

Geçtiğimiz yıllarda oldukça fazla tercih edilen sarı camlı güneş gözlükleri farklı modelleri ve görünümleriyle hanımların en fazla tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Hem sportif hem de klasik görünüm sağlayan sarı camlı güneş gözlüğü modelleri farklı çerçeveleriyle her kombine uyum sağlıyor ve oldukça da farklı bir tarz yaratıyor.