Bol paça pantolon modellerinde farklı renk seçenekleri yer almakta. Ayrıca kolay bir şekilde kombinlenmesi ve her kiloda bayana uyum sağlaması ile en çok tercih edilen pantolon modelleri arasında bol paça pantolonlar bulunuyor. Bol paça pantolonlar yaz aylarında daha rahat etmenizi sağlarken aynı zamanda fazla kilolarınızım gizlenmesinde de sizlere yardımcı olmaktadır. Değişik model ve renk seçenekleri ile siz de kendinizi bol paça pantolon trendinin içerisinde bulmaya hazır olun.

Bol Paça Pantolon Kombinleri

Bol paça pantolon kombini oldukça kolaydır. Bol paça pantolonlar kişiyi normale oranla biraz daha kısa boylu gösteren bir modeldir. Bu sebepten dolayı kısa boylu kişilerde bu pantolon önerilmemektedir. Bol paça pantolonların üzerine giyeceğiniz bluz pantolon içerisine koyarak pantolonun daha ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bol paça pantolonları her tarz bluz ile kombinleyebileceğiniz gibi aynı zamanda gömleklerle de kullanabilirsiniz.

Bol Paça Pantolon Tercihinde Püf Noktalar

Bol paça pantolon tercihinde daha göz alıcı ve daha hoş bir görünüme sahip olmak istiyorsanız birkaç püf noktaya dikkat etmenizde fayda var. Bol paça pantolonun boyu görsellik açısından oldukça önemlidir. Boydan 2 ya da 3 parmak uzun olması pantolon modelini daha çok ortaya koyarak daha şık bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca bu pantolon modelinde düşük bel yerine belden oturmalı modellerin seçimi pantolon hatlarının daha çok ortaya çıkmasını sağlayacaktır.