Kot pantolonlar günlük yaşamda pek çok kişi tarafından tercih edilmekte olan ve modası hiç eskimeyen bir giyim parçasıdır. Günlük yaşantımızda sıklıkla rastlamakta olduğumuz kot pantolonlar hemen hemen hepimizin dolabının bir köşesinde mutlaka yer almakta. Farklı tasarımların yer aldığı pantolon modelleri her yaşta insana hitap ettiğinden dolayı geniş bir ürün yelpazesi barındırmakta. İlkbahar ve yaz aylarının da giyim parçaları arasında yer almakta olan kot pantolonlar doğru kombin ile daha dikkat çekici bir görünüm kazanabilmektedir. Ayrıca tasarım aşamasında kot pantolonlara eklenen farklı tasarım ve modeller ile de kotlar daha şık ve daha göz alıcı bir görünüm kazanmaktadır.

Kot Pantolon Kombinleri

Modası hiç eskimeyen kot pantolonları pek çok yerde kullanabilir ve hem spor hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Pantolon modelinin daha ön plana çıkmasını sağlamak için tshirt ya da gömleğinizi pantolon içerisine koymanız yeterli olacaktır. Desenli tshirtlerinizin altına tercih edeceğiniz kot modelinin sade olması daha hoş bir görünüm kazandırır.

Kot Pantolonda Ayakkabı Tercihi

Eğer giyiminizde spor bir görünüm elde etmek istiyorsanız pantolonunuzun altına spor ayakkabı kullanabilirsiniz ancak biraz daha şık ve göz alıcı bir görünüm yakalamak için ise ince topuklu ve bilekten bağlı ayakkabıları da tercih edebilirsiniz. Kot pantolon modellerinde her tür ayakkabı modeli kolay bir şekilde uyum sağlayabilmektedir. Önemli olan doğru zamanda doğru kombini yapabilmektir.