Farklı saç modelleri her bayanın ilgisini çekmektedir. Özellikle çalışan bayanlar her gün saçlarına nasıl bir şekil vermesi gerektiğini düşünmekte ve farklı arayışlara girmektedir. Örgülü saç modelleri günlük yaşamda oldukça sık tercih edilen saç modelleri arasında yer almakta ve örgülü saç modası günden güne farklı modeller ile kendini yenileyerek popülerliğini korumaktadır.

Örgülü Saç Kombinleri

Örgülü saç modellerini her tarz kıyafetleriniz ile kullanabileceğiniz gibi abiye elbise üzerinde de örgüden yapılan farklı saç modellerini tercih edebilirsiniz. Örgülü saç modelleri için pek çok seçenek ve model bulunmaktadır. Balıksırtı örgü modeli de en çok tercih edilen örgü modelleri arasında yer almakta ve her alanda rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra farklı örgü modellerini de tercih ederek kıyafetinize göre saçlarınızı dilerseniz komple örerek toplayabilir ya da saçlarınızın bir kısmını salık bırakarak tepeden taç şeklinde bir örgü modeli tercih edebilirsiniz. Farklı ve geniş model seçenekleri ile her tarza hitap eden ve uyum sağlayan örgü modelleri bu yıl da oldukça ilgi çekici.

Balıksırtı Örgü Modelleri

Balıksırtı örgü modellerini okulda, iş yerinde, özel davetlerde kısacası günün her anında tercih edebilen modellerdir. Dışarıdan bakıldığında balıksırtı örgü modelinin yapımı karışık ve zor gibi görünse de oldukça kolay olan balıksırtı örgü modeli modası asla geçmeyecek olan bir saç modelidir.