İlkbahar ve yaz aylarına damga vuran parçalardan biri de keten ceket modelleri. Siz de alışılmışın dışına çıkarak bu yaza farklı stil ve modeller ile damga vurmaya ne dersiniz? Alışılmışın dışına çıkmak istiyorsanız keten ceket trendi tam da size göre Keten ceketler doğru kombin ile inanılmaz derecede güzel bir görünüm kazandırarak farklı tarz arayışında olanlar için en ideal parçalar arasında yer alıyor. Siz de keten ceket modelleri ile kombin yaparak 2019 yaz modasına uyum sağlayabilirsiniz.

Keten Ceketleri Aksesuarlar İle Hareketlendirin

Keten ceket modellerini ön plana çıkartma konusunda aksesuarlar büyük rol oynamaktadır. Doğru aksesuar seçimi ile ceketinize ayrı bir hava katarak daha ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Takılar her zaman için daha çok ilgi çekme konusunda faydalı olmuştur. Önemli olan doğru aksesuar seçiminin yapılması ve dikkat çekici parçaların kullanılmasıdır. Doğru kolye seçimi ile ceketinizi ön plana çıkartacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Farklı Tonlar İle Harikalar Yaratabilirsiniz

Kıyafet kombinlerinde farklı ve zıt renk tonlamalarının daha dikkat çekici olduğundan her zaman bahsediyoruz. Keten ceketinizin içine giyeceğiniz kıyafetin renk tonu ceketten daha koyu ya da daha açık bir ton olmalıdır. Bu sayede ceketiniz çok daha ön planda olacaktır. Değişik bir tarz arıyorsanız ve farklı bir görünüm ile dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız siz de keten ceket modasına adım atarak tarzınızı yansıtabilirsiniz.